Programy komputerowe

 złóż zamówienie

Programy Lotto 

Dostępny tylko w wersji elektronicznej - NIE WYSYŁAMY oprogramowania na CD-ROM

Pakiet pięciu programów "Lotto":

    Lotto System
    Mini Lotto System
    Multi Lotto System
    Totalizator Piłkarski
    Lotto Analizator

Lotto System to program do tworzenia systemów do gry w Dużego Lotka i Zakłady Specjalne. Pozwala "wygenerować" system dla 32000 zakładów. Wielokrotnie zwiększa szansę trafienia piątki. Umożliwia stworzenie systemów pełnych, skróconych, preferowanych i "twardych". Dzięki zastosowaniu nowego algorytmu stwarza możliwości do błyskawicznego zbudowania niepowtarzalnego systemu, dającego pewność, iż nikt inny nie korzysta z takiego samego układu liczb. Jest to podstawowy parametr systemów dla gier liczbowych, który cechuje tylko nieliczne programy tego typu na świecie. Drukowanie kuponów nowego typu bezpośrednio z programu. Kalibracja drukarki dostępna z poziomu programu. Baza losowań od początku istnienia gry. Edytor losowań umożliwia dowolną konfigurację posiadanej bazy. Ponadto do programu został wbudowany moduł filtrowania służący optymalizacji wygenerowanego systemu. Istnieje możliwość ingerencji w zbudowany system. Pozwala to użytkownikowi na końcową "kosmetykę" systemu (np. przed jego zapisaniem na dysk). Licencja: 5 lat.

MINI Lotto System to program do tworzenia systemów do gry w MINI Lotka (d.EXPRESS Lotka). Pozwala "wygenerować" system dla 32000 zakładów. Wielokrotnie zwiększa szansę trafienia piątki. Umożliwia stworzenie systemów pełnych, skróconych, preferowanych i "twardych". Dzięki zastosowaniu nowego algorytmu stwarza możliwości do błyskawicznego zbudowania niepowtarzalnego systemu, dającego pewność, iż nikt inny nie korzysta z takiego samego układu liczb. Jest to podstawowy parametr systemów dla gier liczbowych, który cechuje tylko nieliczne programy tego typu na świecie. Drukowanie kuponów nowego typu bezpośrednio z programu. Kalibracja drukarki dostępna z poziomu programu. Baza losowań od początku istnienia gry tj. od 1981 roku (wcześniej EXPRESS Lotek)! 

Edytor losowań umożliwia dowolną konfigurację posiadanej bazy. Ponadto do programu został wbudowany moduł filtrowania służący optymalizacji wygenerowanego systemu. Istnieje możliwość ingerencji w zbudowany system. Pozwala to użytkownikowi na końcową "kosmetykę" systemu (np. przed jego zapisaniem na dysk).  Licencja: 5 lat.

 Multi Lotto System to program do tworzenia systemów do gry w Multilotka. Pozwala "wygenerować" system dla 32000 zakładów. Wielokrotnie zwiększa szansę trafienia piątki. Umożliwia stworzenie systemów pełnych, skróconych, preferowanych i "twardych". Dzięki zastosowaniu nowego algorytmu stwarza możliwości do błyskawicznego zbudowania niepowtarzalnego systemu, dającego pewność, iż nikt inny nie korzysta z takiego samego układu liczb. Jest to podstawowy parametr systemów dla gier liczbowych, który cechuje tylko nieliczne programy tego typu na świecie. Drukowanie kuponów nowego typu bezpośrednio z programu. Kalibracja drukarki dostępna z poziomu programu. Baza losowań od początku istnienia gry.
Edytor losowań umożliwia dowolną konfigurację posiadanej bazy. Ponadto do programu został wbudowany moduł filtrowania służący optymalizacji wygenerowanego systemu. Istnieje możliwość ingerencji w zbudowany system. Pozwala to użytkownikowi na końcową "kosmetykę" systemu (np. przed jego zapisaniem na dysk).  Licencja: 5 lat.

 Toto Liga to program do tworzenia systemów do gry w Totalizatora Piłkarskiego. Pozwala wygenerować system dla  23000 zakładów. Wielokrotnie zwiększa szansę wygranej. Program pozwala użytkownikowi na bezpośredni wpływ na budowany system. Posiada wiele zaawansowanych opcji nie spotykanych nigdzie indziej.
Po uruchomieniu generacji systemu program zaczyna własciwą pracę. W ciągu kilku (kilkunastu ... kilkudziesięciu) sekund stwarza system ... nad jakim musielibyśmy siedzieć miesiącami z kartka papieru i długopisem. Nieocenioną zaletą programu jest jego bardzo prosta i przejrzysta obsługa, a system pomocy odpowiada na nasze pytania i rozwiązuje pozostałe wątpliwości. Po stworzeniu systemu, możemy go zapisać na dysk i wielokrotnie odwoływać się do niego w przyszłości. Opcja drukowania blankietów umożliwia druk na każdego typu drukarce. Program posiada mechanizm dokładnego pozycjonowania druku na blankiecie.

LOTTO ANALIZATOR to program do tworzenia analiz i statystyk dla gier liczbowych: Multilotka, Dużego i Express Lotka. Pozwala na graficzne przedstawienie wyników. Od użytkownika zależy typ wyświetlanego wykresu (liniowy, słupkowy, rosnący, malejący itd.). Program posiada rozbudowany zespół własnych oraz definiowanych filtrów. Umożliwia skonstruowanie typu przeprowadzanego porównania z uwzględnieniem przedziałów czasowych wzbogaconych o ewentualne inne warunki dodatkowe. Wśród bogatej ilości wbudowanych filtrów są te najczęściej używane: pary liczb, częstotliwość występowania, rozpiętość, 2-, 3-, 4-kolejne itd. Oczywiście wszystkie filtry można ze sobą łączyć co daje niewiarygodne wręcz możliwości analizy. Przykładowo: program może odpowiedzieć na pytanie: jakie liczby parzyste "padały" w losowaniach Multilotka w roku 2000, w poniedziałki w zakresie od 1-ego do 5-ego dnia każdego miesiąca?
Uzupełnieniem programu jest możliwość wydrukowania kolejnych analiz. Licencja: 5 lat.

złóż zamówienie

Cena:  100,00 brutto